KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17536303
nr 1753 6303
Hjalmar Falk
(1856-1938), Sverige
Signerad, Norrbro-Stockholm. Akvarell, bildmått: 18x32 cm, yttermått inklusive ram: 46x59
Utrop:
2.000 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 12:59:42)
Uppdatera
Visning
fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1
Auktionen
avslutas:
måndag 19 januari kl 18:57:01
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Hjalmar Falk
Läs mer om Hjalmar Falk